فرآیند دریافت وام از بانک رسالت | چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۲۱:۱۰

قابل توجه اعضای محترم هیأت علمی و غیر هیأت علمی

به اطلاع می رساند پیرو مذاکره بعمل آمده با بانک رسالت شعبه بانکداری اجتماعی ، فرآیند دریافت تسهیلات به شرح ذیل انجام می گیرد .

۱- همکاران محترم متقاضی افتتاح حساب می توانند به همراه کپی شناسنامه وکارت ملی و مبلغ ۱۰۰٫۰۰۰ ریال  جهت تکمیل  فرم افتتاح حساب به اداره کارگزینی و رفاه مراجعه نمایند.

۲- جهت اطلاع از کارکرد حساب یا امتیاز وام با تماس از طریق تلفن داخلی ۶۳۰۵ ( خانم قدیمی ) کارکنان محترم می توانند از امتیازات وام خود مطلع شوند .

۳-  در صورت تایید مبلغ وام، کارکنان می توانند درخواست خودشان را در بازه زمانی ( یکم  تا بیستم هر ماه ) از طریق اتوماسیون اداری به کارتابل آقای همرنگ پور ارسال نمایند.

۴-پرداخت وامها در بازه زمانی بیست و پنجم الی سی ام هر ماه از سوی بانک به حساب متقاضیان وام واریز می گردد.

۵- کلیه مراحل اعم از: تکمیل فرم های تسهیلات بانکی ، ضمانتی،  تحویل مدارک لازم، و امضای اسناد بانکی توسط گیرنده وام و ضامن با حضور نماینده بانک  ( در بازه زمانی بیستم تا بیست وپنجم  با اطلاع قبلی ) در محل اداره کارگزینی و رفاه انجام می گیرد.

۶- آن تعداد از همکارانی که در شعب دیگری به غیر از شعبه بانکداری اجتماعی دارای حساب می باشند لازم است جهت تبدیل حساب خود به کانون دانشگاه گیلان ( جهت بهرمندی از مزایای آن ) قبل از درخواست وام به اداره کارگزینی ورفاه ( خانم قدیمی ) مراجعه نمایند. در غیر این صورت مشمول بهره مندی از مزایای تسهیلات نمی گردند.

سامانه مرآت بانک رسالت :

– همکاران محترم می توانند جهت اعتبار سنجی که میزان توانایی مالی و ضمانتی اشخاص سنجیده می شود به سایت (www.imerat.com) مراجعه نمایند و ضمن تکمیل اطلاعات پیوست ( راهنما فایل الصاقی ) در صورت تایید از سوی بانک، مدارک ضمانتی به کارتابل مشتری در سایت مرآت ارسال می گردد.

مدارک لازم جهت دریافت وام:

– کپی شناسنامه(سری کامل)  و کارت ملی ( ضامن و وام گیرنده)

-حکم کارگزینی و فیش حقوقی  (ضامن  و  وام گیرنده)

-چک و پرینت حساب چک که شماره شبا و شماره حساب وحداقل یک گردش باشد (ضامن و وام گیرنده)

-فیش آب و برق  (ضامن  و  وام گیرنده)

دیدگاه ها
در حال حاضر دیدگاهی وجود ندارد.

*

تماس با ما
013-33690274-8
رشت، بزرگراه خلیج فارس (کیلومتر 5 جاده قزوین)
1010
معاونت اداری ، مالی و مدیریت منابع انسانی
به روز سانی : روابط عمومی دانشگاه گیلان | pr@guilan.ac.ir
تمامی حقوق برای دانشگاه گیلان محفوظ است.