اطلاعيه ميهمان، انتقال دائم وانتقال توام با تغيير رشته دانشجويان (مقطع کارشناسی)به ساير دانشگاه های کشور و تغيير رشته داخلی در نيمسال دوم سال تحصيلي ۹۶-۹۵ | سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۰:۵۳

به اطلاع کليه دانشجويان متقاضي ميهمان، انتقال دائم و انتقال توام با تغيير رشته به ساير دانشگاهها مي رساند، جهت دریافت فرم های مربوطه ، اطلاعیه ذيل را مطالعه نمايند:

الف- گذراندن حداقل يک نيمسال در دانشگاه مبدا با ميانگين حداقل ۱۳جهت ميهماني

ب-داشتن حداقل چهار نيمسال متوالي سابقه ميهماني و کسب معدل بالاتر از ميانگين معدل دانشجويان ورودي همان سال و همان رشته در دانشگاه مقصد جهت انتقال دائم الزامي است .

دانشجويان متقاضي ميهمان به ساير دانشگاه های کشور در صورت احراز شرايط ذکر شده ، درخواست هاي خود را از طريق سامانه سادا ارائه دهند. از دانشجويان درخواست مي شود دقت لازم را در تکميل فرم ها در بازه زماني اعلام شده داشته باشند واین دانشگاه تعهدی درقبال عدم پذیرش فرم های تکمیل و تایید شده، توسط دانشگاه های مقصد ندارد.

توجه: دانشجویان لازم است دروسی را که مورد تاييد گروه آموزشی وآموزش دانشکده می باشد را انتخاب نمایند و چنانچه درس يا دروسي در عنوان، تعداد واحد درس،رعایت پیشنیازی و … با سرفصل مربوط مغايرت داشته باشد دانشگاه مجاز است طبق مقررات دروس مغاير با چارت دانشگاه را حذف نمايد.

دانشجويان متقاضي تغيير رشته داخلي و انتقال توام با تغيير رشته می بايست جهت بررسی کد رشته مورد تقاضا به آموزش دانشکده مراجعه نمايند و پس از حصول اطمينان از دارا بودن قبولي کد رشته تحصيلي مورد نظر (مراجعه به سايت آموزش دانشگاه و دريافت فرم الف تغيير رشته ) مي توانند از تاریخ اعلام شده ذيل اقدام به تکميل فرم تغيير رشته داخلی يا انتقال توام با تغییر رشته نمايند و پس از آن جهت انجام مراحل بعدي به آموزش دانشکده مراجعه نمايند. در ضمن متقاضيان تغيير رشته داخلي لازم است پس از دريافت فرم تکميل شده از آموزش دانشکده جهت اقدام بعدي به اداره پذيرش و ثبت نام دانشگاه مراجعه نمايند.

توجه : تاریخ انجام کلیه درخواست هااز روز شنبه مورخ ۱۳۹۵/۹/۲۰ لغايت چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۱/۶ می باشد.

توجه: با توجه به عدم وصول کارنامه های تغيير رشته و انتقال دانشجويان ورودي ۹۵ (جهت بررسی دارا بودن کد رشته های مورد تقاضای دانشجويان متقاضی تغيير رشته داخلی و انتقال توام با تغيير رشته) در حال حاضر امکان درخواست برای این دانشجویان ميسر نمی باشد، در صورت وصول کارنامه های مذکور ، اطلاع رسانی خواهد شد.

فرم بررسی کد رشته های موردتقاضا

 فرم تغيير رشته داخلی

فرم انتقال دائم

فرم انتقال توام با تغییر رشته

 

امور آموزشي دانشگاه گيلان

 

دیدگاه ها
در حال حاضر دیدگاهی وجود ندارد.

*

تماس با ما
013-33690274-8
رشت، بزرگراه خلیج فارس (کیلومتر 5 جاده قزوین)
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی
به روز سانی : روابط عمومی دانشگاه گیلان | pr@guilan.ac.ir
تمامی حقوق برای دانشگاه گیلان محفوظ است.