سخنرانی رییس دپارتمان روانشناسی موسیقی دانشگاه موسیقی، تئاتر و رسانه هانوفر آلمان در دانشگاه گیلان | یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۰۰:۵۱

سخنرانی پروفسور راینهارد کوپیز، رییس دپارتمان روانشناسی موسیقی دانشگاه موسیقی، تئاتر و رسانه هانوفر آلمان با عنوان روانشناسی موسیقی: آشنایی با ایده های این رشته و نگاهی به پژوهش های امروزی در این حوزه روز شنبه ۲۶ فروردین در تالار حکمت دانشگاه گیلان برگزار شد.
طی این نشست که با استقبال اعضای هیأت علمی و دانشجویان دانشگاه گیلان برگزار شد، پروفسور کوپیز در آغاز به معرفی مختصری از  دانشگاه موسیقی، تئاتر و رسانه هانوفر آلمان و بخش روانشناسی موسیقی این دانشگاه پرداخت. وی در ادامه با ارائه نمونه هایی عملی به آثار و کاربردهای این رشته علمی اشاره نمود. رییس دپارتمان روانشناسی موسیقی دانشگاه موسیقی، تئاتر و رسانه هانوفر آلمان در ادامه به معرفی فعالیت های پژوهشی مختلفی که در زمینه روانشناسی موسیقی در دانشگاه مذکور در حال انجام است پرداخت.

شایان ذکر است جلسات تخصصی اعضای هیأت علمی گروه های موسیقی و روانشناسی دانشگاه گیلان با حضور رییس دپارتمان روانشناسی موسیقی دانشگاه موسیقی، تئاتر و رسانه هانوفر آلمان برگزار گردید و وی از نزدیک با فعالیت های دانشگاه در این حوزه ها آشنا شد. در این جلسات تخصصی در خصوص بررسی همکاری های مشترک علمی و آموزشی بین دو دانشگاه و امکان تاسیس رشته روانشناسی موسیقی در دانشگاه گیلان بحث و تبادل نظر شد.

دیدگاه ها
در حال حاضر دیدگاهی وجود ندارد.

*

تماس با ما
013-33690274-8
رشت، بزرگراه خلیج فارس (کیلومتر 5 جاده قزوین)
گروه همکاری های علمی و روابط بین الملل
به روز سانی : روابط عمومی دانشگاه گیلان | pr@guilan.ac.ir
تمامی حقوق برای دانشگاه گیلان محفوظ است.