نابغه ایرانی ریاضی درگذشت | یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۰۲:۲۵
دانشکده علوم ریاضی، درگذشت دکتر مریم میرزاخانی، نابغه ایرانی ریاضی را به جامعه علمی کشور و تمامی دانشگاهیان گرامی تسلیت عرض می نماید. فعالیت های علمی مریم میرزاخانی (۱۳ اردیبهشت ۱۳۵۶–۲۴ تیر ۱۳۹۶) ریاضی‌دان ایرانی-آمریکایی و استاد دانشگاه استنفورد بود. میرزاخانی در سال ۲۰۱۴ به خاطر کار بر «دینامیک و هندسه سطوح ریمانی و فضاهای […]
جناب آقای سعید پورمند، رتبه اول آمار جناب آقای محمد پورمحمدی فلاح، رتبه دوم ریاضیات و کاربردها موفقیت شما دانشجویان عزیز و پر تلاش را در بیست و دومین المپیاد قطب تبریک عرض می کنیم. امید است این موفقیت مقدمه ای برای دریافت افتخارات علمی بیشتربرای شما باشد.  
به همت آقای دکتر ابریشمچیان و آقای حاج محمد قدیمی مراسم یادبود پدر گرامی آقای دکتر داود احمدی دستجردی عضو محترم هیأت علمی گروه ریاضی، روز شنبه ۱۰ تیر ۹۶ ساعت  ۱۷:۳۰ الی ۱۹  در مسجد امام رضای گلسار برگزار میگردد.
  جشن فارغ التحصیلی دانشجویان ورودی ۹۲ رشته های مختلف دانشکده علوم ریاضی با حضور اساتید، دانشجویان و خانواده های دانشجویان در تالار شهید کریمی برگزار شد. در این مراسم دکتر احمد عباسی رئیس دانشکده علوم ریاضی ضمن خیر مقدم به خانواده های دانشجویان که در مراسم حضور داشتند، به دانشجویان ورودی ۹۲ که پایان […]
جناب آقای دکتر منصور هاشمی براگوری ارتقای حضرتعالی را به جایگاه دانشیاری که مرهون تلاش های متعهدانه شماست، تبریک عرض نموده، توفیق روز افزون شما را در تمام عرصه های زندگی از خداوند متعال خواستاریم.
سمینار پژوهشی ماهانه دانشکده علوم ریاضی | شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۰۸:۳۶
سمینار پژوهشی ماهانه دانشکده علوم ریاضی با عنوان “اثبات تعمیمی برای وجود جواب معادله وکوآ” توسط دکتر نصیر تقی زاده عضو هیات علمی دانشکده علوم ریاضی در روز یکشنده ۳۱ اردیبهشت ۹۵ در سالن شهید کریمی دانشکده علوم برگزار می گردد. بدینوسیله  ازکلیه علاقمندان جهت شرکت در این سمینار دعوت بعمل می آید.
با نهایت تاثر و تاسف درگذشت همسر گرامی آقای دکتر اسماعیل انصاری عضو هیات علمی دانشکده علوم ریاضی را به ایشان و خانواده گرامی تسلیت و تعزیت عرض نموده، از خداوند تبارک و تعالی برای آن مرحوم علو درجات و رحمت واسعه، و برای بازماندگان صبر و بردباری مسئلت داریم.
برگزاری روز ملی ریاضیات در دانشکده علوم ریاضی | دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۲۶:۱۹
۲۹ اردیبهشت در تقویم ایرانی روز ملی ریاضیات است. به همین مناسبت همایشی در روز سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۶ در سالن شهید کریمی دانشکده علوم با حضور اساتید و دانشجویان این رشته برگزار گردید. در این همایش ابتدا آقای دکتر احمد عباسی رئیس دانشکده علوم ریاضی  سخنانی در خصوص رشته ریاضیات و بزرگان این […]
بنابر دعوت دانشکده علوم ریاضی، نشست مدیر مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه با اعضای هیات علمی دانشکده در ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۹۶  برگزار گردید. در این نشست موضوعات زیر مورد بررسی قرار گرفت: ا- شناسایی زمینه های بهره مندی دانشکده از ظرفیتهای مرکز رشد دانشگاه ۲- شناسایی زمینه های ایجاد طرحهای […]
با نهایت تاثر و تاسف درگذشت پدر گرامی آقای دکتر علی جمالیان عضو هیات علمی دانشکده علوم ریاضی را به ایشان و خانواده گرامی تسلیت و تعزیت عرض نموده، از خداوند تبارک و تعالی برای آن مرحوم علو درجات و رحمت واسعه، و برای بازماندگان صبر و بردباری مسئلت داریم.
تماس با ما
01333362201
رشت-خیابان نامجو
دانشکده علوم ریاضی
به روز رسانی : روابط عمومی دانشگاه گیلان | pr@guilan.ac.ir
تمامی حقوق برای دانشگاه گیلان محفوظ است.