135 بنا به پیشنهاد رئیس دانشکده علوم ریاضی و طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه گیلان، دکتر فرهاد درستکار به مدت دو سال از تاریخ ۹۵/۱۲/۱ به سمت مدیر گروه ریاضی محض دانشکده علوم ریاضی دانشگاه گیلان منصوب شد. شایان ذکر است پیش از این دکتر عباس سهله مسئولیت گروه ریاضی محض را بر عهده داشت. […]
215 بنا به پیشنهاد رئیس دانشکده علوم ریاضی و طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه گیلان، دکتر مازیار صلاحی به مدت دو سال از تاریخ ۹۵/۱۲/۱ به سمت مدیر گروه ریاضی کاربردی دانشکده علوم ریاضی دانشگاه گیلان منصوب شد. شایان ذکر است پیش از این دکتر محمدرضا یاقوتی مسئولیت گروه ریاضی کاربردی را بر عهده داشت. […]
289 بنا به پیشنهاد رئیس دانشکده علوم ریاضی و طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه گیلان، دکتر محمد کیانپور به مدت دو سال از تاریخ ۹۵/۱۱/۲۷ به سمت مسئول تحصیلات تکمیلی دانشکده علوم ریاضی دانشگاه گیلان منصوب شد. مدیریت دانشکده علوم ریاضی برای ایشان آرزوی موفقیت می نماید.
Fathi جناب آقای دکتر بهروز فتحی واجارگاه ارتقای حضرتعالی را به جایگاه استادی که مرهون تلاش های متعهدانه شماست، تبریک عرض نموده، توفیق روز افزون شما را در تمام عرصه های زندگی از خداوند متعال خواستاریم.
20143721185-2 با نهایت تاثر و تاسف درگذشت پدر گرامی آقای دکتر احمد عباسی رئیس دانشکده علوم ریاضی را به ایشان و خانواده گرامی تسلیت و تعزیت عرض نموده، از خداوند تبارک و تعالی برای آن مرحوم علو درجات و رحمت واسعه، و برای بازماندگان صبر و بردباری مسئلت داریم.
آگهی ترحیم   با نهایت تاثر و تاسف درگذشت مادر گرامی آقای علیرضا صیادپور را به ایشان تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند تبارک و تعالی برای آن مرحومه علو درجات و رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر و بردباری مسئلت داریم.
453 دکتر حسین امینی خواه بعنوان پژوهشگر برگزيده دانشکده علوم رياضى در سال ۹۵ انتخاب شدند. مدیریت دانشکده ضمن تبریک این موفقیت، برای ایشان آرزوی سلامتی و توفیقات روزافزون می نماید.
453 بنا به پیشنهاد رئیس دانشکده علوم ریاضی و طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه گیلان، دکتر حسین امینی خواه به مدت دو سال به سمت مدیر گروه علوم کامپیوتر دانشکده علوم ریاضی دانشگاه گیلان منصوب شد. شایان ذکر است با تفکیک گروه علوم کامپیوتر از گروه آمار، گروه علوم کامپیوتر به صورت مجزا فعالیت خود […]
این دوره آموزشی در دانشکده علوم ریاضی، دانشگاه گیلان برگزار می گردد و هدف از برگزاری آن، آشنایی شرکت کنندگان با مفهوم هندسه همتافته، هندسه دیراک و کاربرد آن در فیزیک می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به قسمت همایشها در همین سایت مراجعه فرمایید.
به کانال تلگرامی معاونت آموزشی دانشکده علوم ریاضی بپیوندید و از اخبار و آیین نامه های آموزشی باخبر شوید. GuilanMathEdu@ https://telegram.me/GuilanMathEdu
تماس با ما
01333362201
رشت-خیابان نامجو
دانشکده علوم ریاضی
به روز رسانی : روابط عمومی دانشگاه گیلان | pr@guilan.ac.ir
تمامی حقوق برای دانشگاه گیلان محفوظ است.