تبریک ارتقاء دکتر مازیار صلاحی به مرتبه استادی | شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۱۵:۴۲
جناب آقای دکتر مازیار صلاحی ارتقای حضرتعالی را به جایگاه استادی که مرهون تلاش های متعهدانه شماست، تبریک عرض نموده، توفیق روز افزون شما را در تمام عرصه های زندگی از خداوند متعال خواستاریم.
تبریک ارتقاء دکتر داود خجسته به مرتبه استادی | شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۱۲:۴۸
جناب آقای دکتر داود خجسته سالکویه ارتقای حضرتعالی را به جایگاه استادی که مرهون تلاش های متعهدانه شماست، تبریک عرض نموده، توفیق روز افزون شما را در تمام عرصه های زندگی از خداوند متعال خواستاریم.
دکتر بی آزار در جمع یک درصد دانشمندان برتر دنیا | دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ۰۰:۰۰:۵۱
بر اساس اعلام پایگاه استنادی طلایه داران علم تامسون رویترز (ISI-ESI) که هر دو ماه یکبار بر پایه آخرین تحولات در شبکه علم بین الملل روزآمد می شود دکتر جعفر بی آزار استاد گروه ریاضی کاربردی دانشکده علوم ریاضی به همراه دکتر فرهاد شیرینی استاد گروه شیمی ،  و دکتر رضا انصاری دانشیار گروه مکانیک از دانشگاه […]
بنا به پیشنهاد رئیس دانشکده علوم ریاضی و طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه گیلان، دکتر فرهاد درستکار به مدت دو سال از تاریخ ۹۵/۱۲/۱ به سمت مدیر گروه ریاضی محض دانشکده علوم ریاضی دانشگاه گیلان منصوب شد. شایان ذکر است پیش از این دکتر عباس سهله مسئولیت گروه ریاضی محض را بر عهده داشت. […]
بنا به پیشنهاد رئیس دانشکده علوم ریاضی و طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه گیلان، دکتر مازیار صلاحی به مدت دو سال از تاریخ ۹۵/۱۲/۱ به سمت مدیر گروه ریاضی کاربردی دانشکده علوم ریاضی دانشگاه گیلان منصوب شد. شایان ذکر است پیش از این دکتر محمدرضا یاقوتی مسئولیت گروه ریاضی کاربردی را بر عهده داشت. […]
بنا به پیشنهاد رئیس دانشکده علوم ریاضی و طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه گیلان، دکتر محمد کیانپور به مدت دو سال از تاریخ ۹۵/۱۱/۲۷ به سمت مسئول تحصیلات تکمیلی دانشکده علوم ریاضی دانشگاه گیلان منصوب شد. مدیریت دانشکده علوم ریاضی برای ایشان آرزوی موفقیت می نماید.
جناب آقای دکتر بهروز فتحی واجارگاه ارتقای حضرتعالی را به جایگاه استادی که مرهون تلاش های متعهدانه شماست، تبریک عرض نموده، توفیق روز افزون شما را در تمام عرصه های زندگی از خداوند متعال خواستاریم.
با نهایت تاثر و تاسف درگذشت پدر گرامی آقای دکتر احمد عباسی رئیس دانشکده علوم ریاضی را به ایشان و خانواده گرامی تسلیت و تعزیت عرض نموده، از خداوند تبارک و تعالی برای آن مرحوم علو درجات و رحمت واسعه، و برای بازماندگان صبر و بردباری مسئلت داریم.
  با نهایت تاثر و تاسف درگذشت مادر گرامی آقای علیرضا صیادپور را به ایشان تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند تبارک و تعالی برای آن مرحومه علو درجات و رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر و بردباری مسئلت داریم.
دکتر حسین امینی خواه بعنوان پژوهشگر برگزيده دانشکده علوم رياضى در سال ۹۵ انتخاب شدند. مدیریت دانشکده ضمن تبریک این موفقیت، برای ایشان آرزوی سلامتی و توفیقات روزافزون می نماید.
تماس با ما
01333362201
رشت-خیابان نامجو
دانشکده علوم ریاضی
به روز رسانی : روابط عمومی دانشگاه گیلان | pr@guilan.ac.ir
تمامی حقوق برای دانشگاه گیلان محفوظ است.