درباره اداره تغذیه

NutritionTVوظيفه اصلي اداره تغذيه، نظارت منظم و دائمي بر پخت و توزيع غذاي دانشجويان توسط پيمانکاران بر طبق مفاد قرارداد فيمابين مي­باشد. دانشگاه گيلان داراي ۵ غذاخوري بوده که روزانه در سه وعده در روزهاي شنبه تا پنجشنبه هر هفته وظيفه پخت و توزيع غذا را بعهده دارند.

سلف سرويس­هاي دانشگاه گيلان عبارتند از:

۱- سلف سرويس مرکزي: سلف اصلي دانشگاه بوده و در سايت اصلي دانشگاه و در مجاورت خوابگاه ميرزاکوچک واقع شده است. اين سلف به تنهايي برابر و در بعضمي مواقع بيشتر از مجموع ساير سلف سرويس­ها غذاخور دارد.

۲- سلف سرويس تربيت بدني: در دانشکده تربيت بدني و در مجاورت مجتمع خوابگاهي بنت­الهدي واقع شده است.

۳- سلف سرويس علوم پايه: واقع در دانشکده علوم پايه.

۴- سلف سرويس صومعه سرا: واقع در دانشکده منابع طبيعي صومعه سرا

۵- سلف سرويس واجارگاه: اين سلف در دانشکده مهندسي شرق واقع شده و به دليل تازه تأسيس بودن اين دانشکده فاقد آشپزخانه بوده و غذا در محل ديگري پخت و سپس در اين مکان توزيع مي­گردد.

علاوه بر سلف سرويس­هاي دانشجويي، جهت ايجاد تنوع غذايي و دادن حق انتخاب به دانشجويان، دو رستوران آزاد در سايت اصلي دانشگاه و يک رستوران آزاد در دانشکده تربيت بدني ايجاد شده که غذاهاي متنوع باقيمت مناسب ارائه مي­کنند.

نحوه استفاده از سلف سرويس: کارت دانشجويي هر دانشجو کارت تغذيه او نيز مي­باشد. دانشجويان پس از دريافت کارت دانشجويي مي­توانند به نزديک­ترين سلف سرويس مراجعه نموده و اطلاعات فردي خود را ثبت و سپس کارت خود را شارژ کنند. پس از آن دانشجويان مي­توانند در صورت داشتن اعتبار، هر هفته براي تا دو هفته بعد خود در سلف سرويس دلخواه، غذا رزرو نمايند.

چنانچه دانشجويي به هر دليل موفق به رزرو غذاي هفته بعد نشود سلف سرويس­ها از دادن غذا به آن دانشجو معذور خواهند بود.

برنامه غذايي بصورت هفتگي از طرف اداره تغذيه تنظيم مي­شود. به اين صورت که حدود ۲۰ نوع غذا به طور چرخشي انتخاب شده و يک نوع غذا در هر ناهار و دو نوع غذا در هر شام گنجانده مي­شود.

خدمات الکترونیکی سیستم اتوماسیون تغذیه دانشگاه از اول مهر سال ۹۰ راه اندازی شد.

 food

رزرو غذا از طریق مراجعه به سیستم اتوماسیون تغذیه دانشگاه می باشد.

تماس با ما
013-33690274-8
سازمان مرکزی
معاونت دانشجویی
به روز سانی : روابط عمومی دانشگاه گیلان | pr@guilan.ac.ir
تمامی حقوق برای دانشگاه گیلان محفوظ است.