برگزاری مراسم افتتاحیه و آغاز دوره های معرفتی طرح ضیافت اندیشه ۲ | سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ ۱۹:۲۰:۱۶
مراسم افتتاحیه برنامه های آموزشی و فرهنگی مرحله دوم طرح ضیافت اندیشه، روز سه شنبه بیست و‌یکم شهریور در تالار حکمت برگزار شد.
در این مراسم که با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط دکتر هدایتی و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز شد، دکتر نجفی دبیر مرکز هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاه گیلان، ضمن ارایه گزارشی از برگزاری مرحله اول دوره های طرح ضیافت اندیشه در مرداد ماه سال جاری، به تشریح اقدامات مربوط به برگزاری مرحله دوم این طرح، در دو بخش آموزشی و فرهنگی پرداخت.
 سپس دکتر لشت نشایی گزارشی در خصوص عملکرد صندوق خیریه حضرت ابوالفضل العباس(ع) دانشگاه ارائه و با بیان توضیحاتی در خصوص نحوه عضویت در صندوق خیریه، از همه شرکت کنندگان دعوت کرد با مشارکت در این امر خیر، امکان ارایه خدمات بیشتر به نیازمندان را فراهم آورند.
در ادامه برنامه فیلمی باموضوع آیین نامه جدید ارتقاء اعضای هیات علمی و برگزاری جامع طرح ضیافت اندیشه پخش شد.
سپس حجت الاسلام والمسلمین دکتر بصیری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه گیلان، ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان و قدردانی از دست اندرکاران برنامه ریزی و برگزاری این برنامه، به بیان سرفصل های تعیین شده برای طرح ضیافت اندیشه ۲ و تشریح نحوه برگزاری این دوره ها و نیز شیوه انتخاب مدرسان پرداخت.
پس از پایان افتتاحیه، اولین قسمت از برنامه های آموزشی طرح ضیافت اندیشه با موضوع معرفت شناسی و دو عنوان دوره معرفتی «معرفت شناسی ۲» و «سبک زندگی»، در قالب چهار گروه آغاز شد.
این دوره ها که با حضور دکتر عبدالعظیم کریمی و دکتر یوسف دانشور ، از اساتید به نام دانشگاه، به عنوان مدرس و منطبق بر سرفصلهای مدون دوره های معرفتی طرح دانش افزایی ارائه می شود، تا روز جمعه، بیست و چهارم شهریور ماه ادامه خواهد داشت.
گفتنی است در حاشیه برگزاری برنامه افتتاحیه و با همکاری معاونت فرهنگی دانشگاه، نمایشگاه آثار گرافیکی قرآن مجید با عنوان« آیه گرافی» برپا شد.
دیدگاه ها
در حال حاضر دیدگاهی وجود ندارد.

*

تماس با ما
01333443889
رشت، تقاطع غیر همسطح انتظام، بلوار شیون فومنی(سلیمانداراب)، جنب مزار میرزاکوچک خان، پژوهشکده گیلان شناسی دانشگاه گیلان
آموزش های آزاد
به روز سانی : روابط عمومی دانشگاه گیلان | pr@guilan.ac.ir
تمامی حقوق برای دانشگاه گیلان محفوظ است.