بستن
FA EN AR RU FR CHI

اطلاعیه در خصوص نحوه از سرگیری آموزش حضوری در دانشگاه گیلان

اطلاعیه در خصوص نحوه از سرگیری آموزش حضوری در دانشگاه گیلان


اطلاعیه در خصوص نحوه از سرگیری آموزش حضوری در دانشگاه گیلان

پیرو مصوبه مورخ 1400/08/10  ستاد ملی مبارزه با کرونا و همچنین مصوبه شورای مدیریت آموزش عالی استان مبنی بر لزوم برنامه ریزی برای حضور دانشجویان گرامی در دانشگاه ها، موارد زیر را به اطلاع کلیه عزیزان می رساند:

 

1- مفاد این اطلاعیه برای نیمسال اول سال تحصیلی  1401 – 1400 قابل اجرا می باشد.

2- تزریق هر دو دوز واکسن کووید – 19 و داشتن کارت دیجیتال واکسن کرونا برای ورود به دانشگاه و استفاده از خدمات آموزشی برای کلیه دانشجویان الزامی است.

3- کلاس های دانشجویان دکترا با هماهنگی استاد و دانشجویان (با اولویت دانشجویان بومی) بصورت حضوری برگزار خواهد شد.

4- از این پس امتحانات جامع و دفاعیات دانشجویان در کلیه مقاطع با حضور دانشجو، استاد راهنما، مشاور و داوران داخلی به صورت حضوری برگزار می گردد. استاد راهنما، مشاور و داور خارج از دانشگاه گیلان در دفاع از پایان نامه/رساله می توانند بصورت برخط در جلسه حضور داشته باشند.

5-  کلاس های دانشجویان کارشناسی ارشد با هماهنگی استاد و دانشجویان (با اولویت دانشجویان بومی) می توانند حداکثر 3 جلسه تا پایان ترم بصورت حضوری برگزار شوند.

6- در صورت تشکیل کلاس بصورت حضوری، آن تعداد از  دانشجویان تحصیلات تکمیلی که بدلیل شرایط کرونایی امکان حضور در کلاس درس را ندارند، می توانند بصورت معمول از محتوای بارگذاری شده در سامانه تولید محتوای الکترونیکی (ecent) استفاده نمایند.

7- کلاس های نظری و آزمون های نهایی دانشجویان کارشناسی در نیمسال اول سال تحصیلی 1401 – 1400 بصورت مجازی برگزار می شوند.

8-امتحانات پایان ترم دانشجویان تحصیلات تکمیلی که تمام یا بخشی از نمره آنها براساس آزمون پایان ترم تعیین می شودبه درخواست استاد و با هماهنگی مدیران گروه ها و تائید معاون آموزشی دانشکده می توانند به صورت حضوری برگزار شوند.

9- تاکید می شود در صورت تغییر شرایط کرونایی تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا ملاک عمل خواهد بود.

 

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه

آدرس کوتاه :