بستن
FA EN AR RU FR CHI

رئیس دانشگاه گیلان: حفظ سلامت جامعه دانشگاهی، اولین و مهمترین اصل آغاز فعالیت حضوری است

رئیس دانشگاه گیلان: حفظ سلامت جامعه دانشگاهی، اولین و مهمترین اصل آغاز فعالیت حضوری است


رئیس دانشگاه گیلان: حفظ سلامت جامعه دانشگاهی، اولین و مهمترین اصل آغاز فعالیت حضوری است

عصر امروز در نشست شورای دانشگاه که با محوریت بررسی همه جوانب و راهکارهای اجرایی بهره مندی از حضور دانشگاهیان در محیط دانشگاه مورد بررسی قرار گرفت دکتر احمد رضی رئیس دانشگاه گیلان اولین و مهمترین اصل آغاز فعالیت حضوری را حفظ سلامت جامعه دانشگاهی دانست.
 
دکتر رضی با تاکید بر مصوبه ستاد ملی کرونا و تاکید وزیر علوم، تحقیقات و فناوری مبنی بر از سرگیری آموزش حضوری در آینده ای نزدیک گفت: دانشگاه گیلان بر اساس ضوابط موجود؛ شرایط دانشگاه را برای میزبانی از دانشجویان به صورت حضوری فراهم می آورد.
نماینده وزیر علوم در گیلان با تاکید بر رصد دانشجویان، اساتید و کارمندان واکسینه شده گفت: کارگروهی برای رصد این موضوع و آماده سازی شرایط حضور دانشجویان تشکیل شده است.
رئیس دانشگاه گیلان در ادامه به چالش های شرایط کرونایی موجود اشاره کرد و بر فعالیت حضوری به صورت تدریجی در دانشگاه گیلان تاکید کرد.
دکتر رضی به تکمیل واکسیناسیون دانشگاهیان و آماده سازی خوابگاه ها و بازنگری مقررات مربوط به اسکان دانشجویان اشاره کرد و ضرورت ترویج خودمراقبتی و دیگرمراقبتی را مهم دانست.
وی همچنین ضمن تاکید بر انجام واکسیناسیون دانشجویان، کارمندان و اساتید اذعان کرد حضور دانشجویان در دانشگاه و ارائه خدمات به آنان که در آینده ای نزدیک زمان و نحوه حضور آنان به صورت جامع اطلاع رسانی خواهد شد را منوط به دریافت دو دوز واکسن خواهد بود و از دانشجویان خواست که تا زمان باقیمانده اعلام رسمی حضوری شدن آموزش در دانشگاه نسبت به انجام واکسیناسیون اقدام نمایند.
 
شایان ذکر است در این نشست اعضای شورای دانشگاه از جمله روسای دانشکده ها و معاونین دانشگاه در ارتباط با مسائل و راهکارهای آموزش حضوری مجدد به بیان دیدگاه ها و نظرهای خود پرداختند.
آدرس کوتاه :