بستن
FA EN AR RU FR CHI

قابل توجه پذیرفته شدگان(آقایان) مشمول معافیت تحصیلی آزمون دکتری سال 1400‏

قابل توجه پذیرفته شدگان(آقایان) مشمول معافیت تحصیلی آزمون دکتری سال 1400‏


قابل توجه پذیرفته شدگان(آقایان) مشمول معافیت تحصیلی آزمون دکتری سال 1400‏

پیرو اطلاعیه قبلی در خصوص فرایند ثبت نام غیرحضوری و لزوم درخواست معافیت تحصیلی توسط پذیرفته شدگان مشمول معافیت تحصیلی در سایت epolice.ir بدین وسیله به اطلاع می رساند چنانچه تاکنون موفق به اخذ مجوز ثبت نام موقت از سایت مذکور نشده اید لازم است مطابق راهنمای ذیل نسبت به ثبت درخواست معافیت تحصیلی اقدام فرمایید. 

دریافت فایل ‎راهنمای درخواست معافیت تحصیلی‎ ‎

نکات مهم:

پذیرفته شده گرامی به اطلاع می رساند تغییر وضعیت نظام وظیفه با کاربری در سامانه ثبت نام شما مقدور نمی باشد در صورتی که مدارک مورد نظر را در قسمت اسکن مدارک بارگذاری نمایید کارشناس نظام وظیفه می تواند نسبت به تغییر وضعیت نظام وظیفه شما اقدام نماید.

 مدرک نظام وظیفه (که لازم است اسکن شود) شامل یکی از موارد ذیل می باشد:

  1. برگ اعلام آخرین وضعیت تحصیلی دانش آموزان که برای اعلام وضعیت نظام وظیفه از دبیرستان دریافت نموده اند(ویژه مقطع کارشناسی).

  2.  کارت پایان خدمت، معافیت دائم در مدت اعتبار آن

  3.  گواهی بلامانع بودن تحصیل برای متعهدین خدمت در سازمانها و ادرات دولتی

  4. گواهی اشتغال به خدمت برای سربازان حین خدمت

  5.  ابطال معافیت تحصیلی برای دانشجویان انصرافی که فرجه یک ساله از تاریخ انصراف سپری نشده باشد

  6.  برگ اعزام به خدمت بدون غیبت با تاریخ اعزام به خدمت از مهر ماه 1400 به بعد

  7. گواهی بلامانع بودن ادامه تحصیل برای طلاب حوزه های علمیه با ذکر شماره معافیت تحصیلی

  8.  نامه معرفی به نظام وظیفه یا نامه ابطال معافیت تحصیلی مقطع قبلی برای پذیرفته شدگان مقاطع ارشد و دکتری

توجه1:پذیرفته شدگان مشمول معافیت تحصیلی پس ازحصول اطمینان از تایید درخواست مربوطه (مشاهده فرم مذکور با امضای معاونت محترم آموزشی دانشکده در قسمت متن نامه)، لازم است فرم مذکور را از سامانه ثبت نام پرینت و در دفتر خدمات الکترونیک انتظامی(پلیس+10) شهر محل سکونت ثبت نمایند.

توجه2:در صورت اخذ مجوز ثبت نام موقت از دفاتر پلیس+10، مجدداً وارد سامانه ثبت نام شده و تصویر مجوز ثبت نام موقت را در قسمت اسکن مدارک تحصیلی که در ادامه راهنمای ثبت نام قابل مشاهده است بارگذاری نمایند.

توجه3: در صورت نداشتن شرایط ثبت نام از نظر مقررات وظیفه عمومی یا نقص مدارک نظام وظیفه، به پیام های درج شده در قسمت یادداشت مربوط به درخواست معافیت تحصیلی توجه و نسبت به رفع نقص مدارک اقدام نمایند. ضمناً با توجه به توضیح درج شده در متن فرم درخواست معافیت تحصیلی، از مراجعه حضوری به دانشکده برای دریافت اصل فرم خودداری نمایند.


 

آدرس کوتاه :