بستن
FA EN AR RU FR CHI

نشست ستاد امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه گیلان برگزار شد

نشست ستاد امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه گیلان برگزار شد


جلسه ستاد امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه گیلان در تاریخ ۳۱اردیبهشت ماه۹۶ با حضور ریاست محترم دانشگاه، جمعی از معاونین و مدیران دانشگاه، مدیر کل محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان، سایر مسئولان دو نهاد مربوطه و دبیر کانون ایثار برگزار گردید.

 در ابتدای این جلسه، ریاست محترم دانشگاه گیلان، ضمن عرض خوشامدگویی و تبریک حضور پرشور مردم در انتخابات، نکاتی را بیان فرمودند.

سپس جناب آقای پاکاری، مدیر کل محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان، ضمن عرض تبریک به مناسبت حضور پرشور مردم در انتخابات به بیان نکاتی در خصوص اهداف جلسه پرداختند.

در ادامه، جناب آقای مهدیلو، مدیریت محترم اداره امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه، به بیان مصوبات جلسه قبل پرداختند.

در ادامه، جناب آقای دکتر آقامعالی، مدیر محترم آموزش دانشگاه به ارائه گزارشی در خصوص مسائل آموزشی، وضعیت دانشجویان شاهد و ایثارگر در حال تحصیل در مقاطع مختلف دانشگاه،علل مشکلات آموزشی و راهکارهای حل مسائل آموزشی پرداختند.

اهم مسائل مطرح شده در جلسه ستاد:

بررسی علل افت تحصیلی دانشجویان

راهکارهای حل مسائل

نحوه تشویق دانشجویان برای کسب نمرات بهتر و پیشرفت تحصیلی

استفاده از طرح اساتید مشاور و همیاران تحصیلی

جذب بیشتر دانشجویان به سمت کانون

برپایی جشن ورودی

آماده سازی دانشجویان برای ورود به بازار کار

نحوه پرداخت کمک هزینه ها

و….

و آنگاه دبیر کانون ایثار به بیان گزارش عملکرد کانون از جمله برگزاری سفر زیارتی_سیاحتی مشهد مقدس در اسفند ماه۹۵ و سایر برنامه ها و اقدامات پیش رو، پرداخت. در ادامه، وی به بیان مسائل و مشکلات،سوالات متداول دانشجویان،راه حل های مناسب برای مسائل آموزشی،تشویق دانشجویان شاهد و ایثارگر و مشکلاتی که دانشجویان پس از اتمام درس و بازار کار دارند، پرداخت.

در پایان از سوی ریاست محترم دانشگاه گیلان و مدیر کل محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قول هایی برای مساعدت و همکاری هرچه بیشتر با کانون علمی_فرهنگی ایثار و حل مسائل دانشجویان داده شد.

 
 
آدرس کوتاه :