بستن
FA EN

نشست هماهنگی برگزاری پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان در دانشگاه گیلان برگزار شد

نشست هماهنگی برگزاری پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان در دانشگاه گیلان برگزار شد

اولین نشست هماهنگی معاونین و روسای کمیته های برگزاری پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور که تابستان سال 1399 به میزبانی دانشگاه برگزار می شود در اتاق شورای معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه گیلان برگزار شد.

دکتر ارسلان دمیرچی دبیرکل اجرایی پانزدهمین الپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور در این نشست ضمن ارائه گزارشی از جلسات هماهنگی برگزار شده در سطح معاونین شش گانه این المپیاد و روسای کمیته های زیر مجموعه آنان، برگزاری این المپیاد را فرصتی مناسب برای بازنگری شرایط موجود و بهبود شرایط دانست.

دکتر دمیرچی گفت: میزبانی دانشگاه گیلان در تیر و مرداد سال 1399 از حدود 3 هزار دانشجوی خانم و 4 هزار دانشجوی آقا در المپیاد پانزدهم علاوه بر بهبود زیرساخت ها؛ تجربه ای گرانبها برای دانشگاه به همراه خواهد داشت.

وی در ادامه به شرح اقدامات انجام شده در حوزه های مختلف همچون بازدید های میدانی از شرایط خوابگاه ها، تجهیزات و بحث استاندارد سازی آنان پرداخت.

دبیرکل اجرایی پانزدهمین الپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشو در ادامه ضمن تقدیر از استاندار گیلان و مدیران استانی و دانشگاهی در راستای همکاری و اهتمام ویژه بر چگونگی برگزاری این المپیاد در دانشگاه گیلان، از اصحاب رسانه خواست یاریگر دانشگاه در بازتاب این رخداد مهم تا زمان برگزاری آن در استان گیلان باشند.

شایان ذکر است در این نشست هر یک از معاونین و روسای کمیته های های برگزاری پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور به بیان دیدگاه ها و نظرهای خود در ارتباط با چگونگی برگزاری بهتر این المپیاد پرداختند.

 

آدرس کوتاه :