بستن
FA EN AR RU FR CHI

نشست هیأت رئیسه دانشگاه با حضور معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد

نشست هیأت رئیسه دانشگاه با حضور معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد


نشست هیأت رئیسه دانشگاه با حضور معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد

نشست هیأت رئیسه دانشگاه گیلان با حضور دکتر غلامحسین رحیمی شعرباف معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در پردیس دانشگاه گیلان برگزار شد.

در این نشست دکتر رحیمی شعرباف ضمن ابراز خرسندی از حضور در دانشگاه گیلان بر مشارکت همه اعضای هیأت علمی در پژوهش های علمی و طرح های تحقیقاتی تأکید کرد و خواستار تأکید مدیران پژوهشی و آموزشی دانشگاه بر انجام فعالیت های پژوهشی مورد انتظار وزارت علوم توسط اعضای هیأت علمی شد.
معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم در ادامه دانشگاه گیلان را دانشگاه بزرگ و رشد یافته ای دانست که در مسیر پیشرفت خوبی قرار گرفته است. وی در ادامه بر توجه ویژه به فناوری و توسعه فناوری، تقویت کانون ها و مراکز نو آوری، اثر بخشی اجتماعی و مهارت آموزی تأکید کرد و خواستار تلاش مدیران دانشگاه برای تقویت و توسعه این موضوعات شد. وی در پایان و با اشاره به برنامه های راهبردی کلان دانشگاهی، خواستار بومی سازی این برنامه ها با شرایط محیطی موجود در هر دانشگاه شد.
در این نشست دکتر احمد رضی رئیس دانشگاه گیلان نیز ضمن خیر مقدم به دکتر رحیمی و ابراز خرسندی از حضور معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم در دانشگاه گیلان، ابراز امیدواری کرد با حضور ایشان زمینه توسعه بیشتر آموزش عالی استان فراهم گردد. رئیس دانشگاه گیلان در ادامه ضمن معرفی دانشگاه، ایجاد محیط آرام آموزشی، پرهیز از حاشیه سازی، برنامه محوری، توجه به نقش آفرینی دانشگاه در جامعه، الکترونیکی کردن امور، جلب مشارکت خیرین، توسعه زیرساخت ها و توجه به مدیریت سبز را از سیاست های مدیریتی دانشگاه در سنوات گذشته دانست.
شایان ذکر است در این نشست معاونین دانشگاه نیز به بیان ارائه گزارشی از وضعیت پژوهش، آموزش و ماموریت گرا بودن دانشگاه ها ارائه کردند.

 

 

آدرس کوتاه :