بستن
FA EN AR RU FR CHI

هفتمین جلسه عادی از دور پنجم هیأت امنای دانشگاه گیلان به صورت مجازی برگزار شد

هفتمین جلسه عادی از دور پنجم هیأت امنای دانشگاه گیلان به صورت مجازی برگزار شد


هفتمین جلسه عادی از دور پنجم هیأت امنای دانشگاه گیلان به صورت مجازی برگزار شد

هفتمین جلسه عادی از دور پنجم هیأت امنای دانشگاه گیلان با حضور دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس هیأت امنای دانشگاه گیلان، دکتر محمدباقر نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و عضو هیات امنای دانشگاه گیلان، آیت الله دکتر رضا رمضانی نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان و عضو هیأت امنای دانشگاه گیلان، دکتر مصطفی سالاری رئیس سازمان تأمین اجتماعی، دکتر هادی حق شناس استاندار گلستان، دکتر عبدالرضا باقری مشاور وزیر علوم، تحقیقات وفناوری و رئیس مرکز هیأتهای امنا و هیأتهای ممیزه، دکتر نصرت الله ضرغام عضو هیات امنای دانشگاه گیلان، دکتر ظریفیان رئیس کمیسیون دائمی هیأت امنای دانشگاه گیلان و سایر اعضا به صورت مجازی برگزار شد.
دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در این نشست ضمن تشکر از فعالیت های انجام شده در دانشگاه گیلان، دوره مدیریت خود را بر آموزش عالی دوره آرامش و برنامه محوری دانست و گفت: خوشبختانه مجموعه علمی دانشگاهی به بلوغی رسیده که آثارش در سال های آینده پدیدار می شود.
دکتر احمد رضی رئیس دانشگاه گیلان در ابتدای نشست و با اشاره به پایان فعالیت دولت در مردادماه  از حمایت ها وهدایت اعضای هیأت امنا برای پیشبرد برنامه های کلان دانشگاه تشکر کرد. رئیس دانشگاه گیلان در ادامه و با اشاره به اقدامات انجام شده در دانشگاه گیلان از قرار گرفتن دانشگاه گیلان در گروه اول دانشگاه های وزارت علوم خبر داد. دکتر رضی اضافه شدن 43 هزار متر مربع فضای آموزشی، کمک آموزشی و رفاهی، مستند سازی حدود 85 درصد از اراضی دانشگاه گیلان، الکترونیکی شدن امور و توسعه فعالیت های خیرین و جذب حامیان را از مهمترین اقدامات دانشگاه در سال های گذشته دانست.
دکتر محمدباقر نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور نیز در این نشست ضمن ابراز خرسندی از قرار گرفتن دانشگاه گیلان در میان 15 دانشگاه برتر وزارت علوم، از پیشرفت های علمی و فیزیکی دانشگاه گیلان استقبال کرد و به استفاده بیشتر از ظرفیت صنایع استان برای پشتیبانی از دانشگاه تأکید نمود.
آیت الله رضا رمضانی نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان نیز در این نشست ضمن تشکر از رئیس دانشگاه گیلان و تبریک به مناسبت ارتقاء علمی دانشگاه، از ایجاد آرامش در فضای علمی دانشگاه استقبال کرد و یادآور شد که پویا بودن دانشگاه همواره باعث پیشرفت و خمودگی آن آسیب زننده خواهد بود.

آدرس کوتاه :