بستن
FA EN AR RU FR CHI

مهمترین خبرها

بازگشت به صفحه کامل
« بازگشت

رقابت حدود 19 هزار داوطلب گیلانی در کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۹

رقابت حدود 19 هزار داوطلب گیلانی در کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۹


رقابت حدود 19 هزار داوطلب گیلانی در کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۹

نماینده تام الاختیار دانشگاه گیلان در امر برگزاری آزمون های سراسری اعلام کرد: آزمون کارشناسی ارشد با رعایت استانداردهای بهداشتی مورد تأیید دانشگاه علوم پزشکی و ستاد مبارزه با بیماری کرونا برگزار می شود.
 
دکتر ارسلان دمیرچی نماینده تام‌الاختیار دانشگاه گیلان در امر برگزاری آزمون های سراسری با بیان اینکه آزمون کارشناسی ارشد روزهای پنجشنبه شانزدهم، جمعه هفدهم و شنبه هجدهم مرداد برگزار می‌شود، افزود: داوطلبان هیچگونه نگرانی در خصوص نحوه برگزاری و رعایت دستورالعمل های بهداشتی نداشته باشند.
 
دکتر دمیرچی به ثبت نام حدود ۱۹ هزار داوطلب برای شرکت در این آزمون در گیلان اشاره کرد و افزود: تعداد داوطلبان در آزمون کارشناسی ارشد امسال حدود ۱۲ درصد بیشتر از پارسال است.
 
وی گفت: آزمون در ۲ شهرستان رشت و لاهیجان برگزار می‌شود و همه داوطلبان با ماسک وارد حوزه‌ها شوند و درصورت نداشتن ماسک از ورود به حوزه‌های آزمون جلوگیری می‌شود.
 
دکتر دمیرچی افزود: داوطلبان از داشتن وسایل شخصی همانند گوشی همراه خودداری کنند.
 
وی با بیان اینکه امسال به خاطر شرایط ویژه بیماری کرونا تعداد حوزه های آزمون افزایش یافته است، گفت: در سال های گذشته حوزه های آزمون، مراکز زیرمجموعه دانشگاه گیلان بود که امسال به خاطر بیشتر شدن فاصله داوطلبان از ظرفیت دانشگاه های آزاد، پیام نور، آموزش و پرورش و برخی موسسات آموزشی استفاده شده تا تعداد حوزه‌ها افزایش یابد.
 
نماینده تام الاختیار دانشگاه گیلان در امر برگزاری آزمون های سراسری افزود: محیط حوزه‌های آزمون یک روز قبل از آزمون و در آخرین ساعات باقی مانده به آغاز آزمون ضدعفونی می‌شود.