اختتامیه جشنواره ورزشی هفته تربیت بدنی با حضور مدیران دانشگاه و دانشجویان در دانشکده تربیت بدنی برگزار شد.
جشنواره ورزشی در رشته های هندبال 7 نفره، والیبال 4 نفره، بدمینتون و دوچرخه سواری در بخش دختران و دومیدانی، بدمینتون، فوتسال و دوچرخه سواری در بخش پسران از تاریخ 20 مهر لغایت 3 آبان برگزار گردید. همچنین در این ایام مسابقات سه گانه ورزشی برای دانشجویان غیر رشته های ترببت بدنی در خوابگاه بنت الهدی (دختران ) و میرزاکوچک (پسران ) و مسابقات سه گانه برای دانشجویان تربیت بدنی در محوطه دانشکده تربیت بدنی برگزار شد. در این مراسم به تمامی نفرات برتر لوح تقدیر و جوایز نقدی اهدا گردید.
اسامی نفرات برگزیده به تفکیک رشته های ورزشی :
مسابقات سه گانه (دختران) (ویژه دانشجویان غیر تربیت بدنی) نفرات برتر - کبری جهان قربان کشاورزی
- زینب یوسفیان کشاورزی
- مونا طهماسبی مهندسی برق
- زهرا رمضانی
- عذرا محمدیان
- شادی گیلانی
مسابقات سه گانه (ویژه دانشجویان تربیت بدنی) نفرات برتر - دلنیا خادمی
- سارا اسدی
- میترا امیدی
والیبال 4 نفره تیم اول | | تیم دوم | تیم سوم |
سعیده حسینزاده (تربیتبدنی) رضوان اشتری (تربیتبدنی) یگانه مشهدی (تربیتبدنی) معصومه شکری (شیلات) | | پرنیان ایمانی (تربیتبدنی) بهار دین پرست (اقتصاد) مریم سریری (حقوق) سارا موسوی (تربیتبدنی) | سیما تیموری مائده شریفی معصومه شکری نگار اسماعیلی |
بدمینتون نفرات برتر
- مریم قنبری
- مارال محمد رحیمی
- صدف عسگری
- سعیده احتشامی
- زهرا رحمانی
دوچرخه سواری نفرات برتر
- نسترن غلامی
- میترا نورانی
- فاطمه صفایی
- روشنک نشاطی
هندبال تیم اول | تیم دوم |
مریم صابری | مریم مودب |
فاطمه آرمان | فاطمه افشار |
زینب محمدی | فرگل افلاکی |
سهیلا حبیبپور | ملیکا سیفی پور |
زهرا زمانی | زهرا یوسفی |
مهسا دادمند | ریحانه جواداف |
قهرمانی تیم بسکتبال دانشجویان دانشگاه گیلان در استان حکیمه افروزه | |
صبا بلوری فر | |
فاطمه رحیمی | |
مریم مهدویان (مربی) | |
مسابقات سه گانه (پسران) (ویژه دانشجویان غیر تربیت بدنی) نفرات برتر - ایمان رجبی رشته مکانیک
- علی اصغر ذکایی مهندسی آب
- محمود حمدالهی علوم سیاسی
- محمد رضا آقاجاری حسابداری
- جلال قنبری جامعه شناسی
- علی رضا یوسفی مهندسی آب
- سهند عاشور زاده علوم
- امیر حسین محمد پور حقوق
- علی رضا ثباتی کامپیوتر
- سهند برقی کامپیوتر
مسابقات سه گانه (ویژه دانشجویان تربیت بدنی) نفرات برتر 1-امیر عباس باقری 2-علی رضا شبرنگ 3- علی بیرانوند 4- محمد شکیبا 5- نظام الدین قزلی
مسابقات دو 100 متر نفرات برتر کسب عناوین برتر دانشجویان رشته تربیت بدنی در مسابقات دو 100 متر : 1-هومن مهرگان تربیت بدنی 2-امیر نوروزی تربیت بدنی 3- محمدعلی غلامی تربیت بدنی 4- پویا علم الهدی علوم انسانی 5- جواد براری فنی 6- کیوان محبوبی کشاورزی
مسابقات بدمینتون نفرات برتر 1- روزبه رحمانی کامپیوتر 2- علی رضا اسدی کامپیوتر 3- جواد امانی تربیت بدنی 4- محمد صاف دل علوم مهندسی
مسابقات دوچرخه سواری نفرات برتر - نوروزی شیمی
- محمد علی غلامی تربیت بدنی
- سهیل مقیمی تربیت بدنی
- علی تجربه کار برق
- سید محمد رضا جوادی عمران
- رضا سینایی علوم اجتماعی
مسابقات فوتسال تیم های برتر - دانشکده علوم پایه
- دانشکده کشاورزی
- دانشکده علوم انسانی
- دانشکده تربیت بدنی
اعضای چهار تیم برتر فوتسال دانشکده علوم پایه | دانشکده کشاورزی | دانشکده علوم انسانی | دانشکده تریت بدنی |
نوید علیزاده | وحید حبیبی | احسان دهی زاده | میکائیل شایسته |
نیما علیزاده | علی بابا پور | یوسف طالب زاده | آرمان روحی |
سهند عاشور زاده | حبیب عباسی | سینا نیکو روان | محمد رشیدی |
حمید رضا توکلی | سعید احمدی | محمد امین کریمی | علیرضا شبرنگ |
احمد رضا هوشیار | علیرضا یوسفی | امیر رضا رضایی | محمد ثابتی |
مهدی مددخواه | امیر رحمانی | سعید مزینانی | محمد کارگر |
مهدی ابراهیمی | سجاد اشکوری | امیر صفری | هادی شیرویه |
نریمان وفایی کلاشمی | مرتضی مقیمی | رضا افشون | رضا علیخانی |
محمد سیدی | سینا علمی | | جواد حبیببی |